ÁLLÁS – munkatársat keresünk

A Veszprémi Érsekség pályázatot hirdet Kertész állás betöltésére

A munkakörhöz tartozó főbb feladatkörök:

  • Kertészeti szakfeladatok ellátása (gyep- és virágfelületek, dísznövények, gyümölcsfák  gondozása / ápolása, metszés, fűnyírás, gyomirtás)
  • Növényápolás a munkáltató által biztosított eszközök és gépek használatával
  • Gépek, berendezések üzemeltetése, használata és karbantartása
  • Parkfenntartás, parktakarítás, síkosság-mentesítés

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakmai tapasztalat kertészet, kertépítés, kertfenntartás területén
  • Önállóság, megbízhatóság, felelősségérzet
  • Csapatmunkára való alkalmasság, együttműködési készség
  • B kategóriás jogosítvány
  • a Katolikus Egyház értékeinek elfogadása

Előnyt jelent:

  • Középfokú kertészeti iskolai végzettség
  • Végzettség kertészeti gépekre
  • Növényvédelmi végzettség „zöldkönyv” érvényes megléte
  • Automata öntözőrendszerek építésében és karbantartásában szerzett tapasztalat vagy tanfolyami végzettség
  • Szőlő és gyümölcstermesztésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • hosszútávú munkalehetőség
  • teljes munkaidős foglalkoztatás
  • támogató munkahelyi légkör
  • bérezés megegyezés szerint

Munkavégzés helye: Veszprém

Beküldendő dokumentumok:

  • Fényképes szakmai önéletrajz
  • Hozzájáruló nyilatkozat arról, hogy a pályázó anyagát a vonatkozó jogszabályok szerint (GDPR) az arra jogosult személyek megismerhetik

Pályázni lehet:

E-mailen: allas@veszpremiersekseg.hu

Levélben: Veszprémi Érsekség – Titkárság

8200 Veszprém, Vár u. 18.

Az e-mail tárgyában kérjük feltüntetni: „Kertész”.

Beadási határidő: 2024.07.31.

Pályázattal kapcsolatos további információt az allas@veszpremiersekseg.hu címen lehet kérni.

További hírek

2024.09.05.

Felhők fölé a Karitász segítségével

A Veszprém-Főegyházmegyei Karitász egy felajánlásnak köszönhetően „bakancslistás” élményhez tudott juttatni egy végtelenül szerény körülmények között élő, hátrányos helyzetben lévő fiatalt.

Megszakítás